26 | 05 | 2020

Święto Pieczonego Ziemniaka

17 września 2015 r. przedszkolaki obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka. Na wstępie dzieci poznały historię ziemniaka .Z twarzami pełnymi uśmiechów dzieci uczestniczyły w „kartoflanych” zabawach zorganizowanych przez wychowawczynie przedszkola oraz wykonywały prace plastyczne z użyciem ziemniaczanych stempelków.
Wspólne zabawy były świetną okazją do integracji społeczności przedszkolnej.
W trakcie wspólnej zabawy można było skosztować wyśmienitych, pieczonych na ogniu ziemniaków.

Mamy nadzieję, że ten czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.

tekst i foto: Marta Grabowska